Deneme Veritabanları

Üniversitemizin Değerli Araştırmacıları,

Akademik araştırma ve okumalarda zamandan tasarruf etmek amacıyla kullanılabilecek yapay zeka destekli bir araç olan Bilge 1074 AI, 90 gün boyunca üniversitemize deneme erişimine açılmıştır Yapay Zeka tabanlı olarak geliştirilen yazılım

Makale, kitap bölümü, kılavuz, rapor ve her türlü dokümanı zamandan tasarruf ederek analiz etme, özetleme, soru sorabilme gibi özellikleriyle yüksek oranda ve kalitede akademik bilgi kullanımını teşvik etmektedir.

PDF ve Word belgelerinizi Bilge 1074 aracılığıyla saniyeler içerisinde analiz edebilir, özetleyebilir, soru sorabilir, giriş tartışma ve sonuç bölümlerini sentezleyebilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir dile ait bir dokümanın neden bahsettiğini dosya biçimi dönüştürmeye veya başka bir platforma gitmeye gerek kalmadan İngilizce veya Türkçe olarak kısa bir sürede görebilirsiniz.

Üniversite tarafından verilen e-posta adreslerinizle veya (gmail, hotmail, yandex uzantılı kişisel eposta adreslerinizle)  bilge1074.com adresi üzerinden hesap oluşturarak uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Tanıtım videosunu erişmek için tıklayınız. linkedin.com

Kullanım Klavuzu için tıklayınız:  kddb.samsun.edu.tr